شقق دور أرضي للبيع في حي المعادي

126 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرقي احياء سرايات المعادي

    Fine Art House logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بسرايات المعادي سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Exceptional Standalone Villa for Sale in Sarayat

    Saryat Estate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    5

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٤٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بمساحه خارجيه للبيع بالمعراج العلوي

    Ring Road Real Estate logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرقي احياء دجلة المعادي نيركو الشطر ٣

    Fine Art House logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أرضي للبيع في دجله المعادي موقع مميز

    Maadi Estate Agents logo image

    شارع 231, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية للبيع في دجلة المعادي القاهرة مصر

    Muabark Group logo image

    شارع 232, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضي بجاردن وحمام سباحه خاص برايم لوكيشن

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    شارع 209, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن في كابيلا بمقدم 20% بدون فوائد

    Chances Real Estate logo image

    كمبوند كابيلا ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    شارع 210, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه الترا سوبر لوكس ارضي مدخل خاص زهراء

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بكومبوند معادي جاردنز على الدائري

    Ring Road Real Estate logo image

    معادي جاردنز, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع جاهزة للسكن في المعادي الجديدة–تشطيب مميز

    Chances Real Estate logo image

    شارع 288, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اول سكن الترا سوبر لوكس بجانب مدرسه نور

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بتراس للبيع في دجلة المعادي القاهرة

    Muabark Group logo image

    شارع 206, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المعادى القديمه ارضى بجاردن مدخل خاص

    Chances Real Estate logo image

    طريق مصر حلوان الزراعي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بمساحه خارجيه للبيع بالمعراج العلوي

    Ring Road Real Estate logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بمساحه خارجيه للبيع بالمعراج العلوي

    Ring Road Real Estate logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج العلوي زهراء المعادي فيو

    Find House Group logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ground Floor For Sale in Maadi Degla

    Hirondelle Properties logo image

    شارع 231, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٣٠ مترالمعراج العلوي خلف كارفور المعادي

    Ring Road Real Estate logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمطبخ والتكيفات عمارات شركه المعادي

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٤٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة فى قلب المعادى، جاهزه للاستلام | تقسيط 8 سنوات

    Morshedy Group logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١٦ جنيه/متر مربع