تاون هاوس 4 غرفة نوم للبيع في هايد بارك, صفحة 8

199 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة للبيع تاون فيلا مازونيت بهايد بارك فوري

    Waystar Investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بجاردن مباشرة علي شارع التسعين الجنوبي

    views investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس فوري هايد بارك open view مميز

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطب في هايد بارك في افضل لوكيشن

    Sweet Home Realestate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٠٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ​​للبيع 215 م - هايد بارك - التجمع

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ٢٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع – هايد بارك موقع متميز

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | تاون هاوس | هايد بارك | التجمع الخامس

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٦٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس استلام فوري في هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بحديقة سوبر لوكس بالتكيفات

    Roots Development logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة متشطب استلام فوري بحمام سباحة خاص

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل استلام فوري ريسيل سعر مميز

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك موقع متميز جداً

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٥٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى هايد جاردن بفيو جاردن

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٥٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو لاند سكيب في هايد بارك - التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن تاون هاوس 200م+جاردن90م استلام فوري

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز للبيع في هايد بارك نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٧٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٦٢٬٠٠٠ جنيه

    أقل تاون ريسيل ب مقدم 14.5 في التجمع بجوار ميفيدا

    Gate real estate marketing logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٢٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر كلاسيك في هايد بارك متشطب بالكامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٦٢٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس ريسيل استلام فوري 14.5 مقدم

    Gate real estate marketing logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٢٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس متشطب فى هايد بارك التجمع الخامس

    Shield - DR3 logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٩٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في هايد بارك - القاهرة الجديدة باقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس ميدل في هايد بارك نيو كايرو ااقل

    Gate real estate marketing logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري بأقل سعر في الماركت

    Assets Real Estate Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٩٨٤ جنيه/متر مربع