تاون هاوس 4 غرفة نوم للبيع في هايد بارك, صفحة 3

199 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب كلاسيك ب فيو روعه

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٩٥٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام موقع مميز في هايد بارك

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر علي البوكيت 316م في هايد بارك

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٦٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٧٬٨٨٣٬٤٦٥ جنيه

    ڤيلا مستقلة في هايد بارك مساحة كبيرة بمقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٢٨٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع باقل سعر في هايد بارك فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالفرش والتكييفات باقل سعرفي السوق

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل بهايد بارك تشطيب فاخر بمستوي عالي

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كلاسيك- موقع مميز-هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بالكامل بالتكيفات فى هايد بارك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بالكامل بالتكيفات فى هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب كامل بنظام سمارت هوم متكامل

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس ميدل في هايد بارك –فيو رائع

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في موقع مميز - بأقل سعر

    Spade consultancy logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك مع روف

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٠٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كلاسيك لوكيشن مميز فيو لاند سكيب

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس ميدل فى هايد بارك للبيع

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس ميدل فى هايد بارك للبيع

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر استلام فوري مقدم و اقساط

    Hyde Park Developments logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس 234 متر كلاسيك بموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٨١٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كلاسيك- موقع مميز-هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز بخصم كاش كبير في هايد بارك

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري باقساط في هايد بارك

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس 4غرف هايد بارك التجمع فوري أقل سعر

    Compound Hekaya logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦١ متر مربع

    ٦٢٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في السوق تاون هاوس للبيع في هايد بارك

    Conquer Properties logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٦٬٦٥٤٬٧٧٥ جنيه

    تاون هاوس, استلام فورى, هايد بارك, التجمع الخامس

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٠٬٠٧١ جنيه/متر مربع