بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 28

1,088 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في فيليت V ريزيدنس القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٤٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بحرى بفيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ١١٦٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بحرى بفيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ١١٦٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة دور واحد مع بنتهاوس في موقع متميز

    Do estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٩٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله خلابه- سعر لقطه - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٧٣٨ متر مربع

    ٩٢٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بتشطيبات خاصة – الرحاب 1

    A to Z logo image

    شارع ابو حنيفة النعمان, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر لقطة – تشطيبات خاصة – الرحاب

    A to Z logo image

    شارع يوسف السباعي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موديل A للبيع في مدينة الرحاب 1بتشطيبات جاهزه

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف بريميوم مباشرة على اللاندسكيب تقسيط 9 س

    Apart Real estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا مستقلة بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون متشطبه بمقدم 5%، تقسيط على 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في تاج سيتي

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬١٢٠٬٠٣٤ جنيه

    جاهزة للاستلام اقل سعر في الماركت بموقع مميز

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١١٨٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر ريسيل استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا مع حديقه متشطبه في ماونتن فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧٣٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع بسعر لقطة استلام فورى ف بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن | بالتقسيط | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ١٠٥٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بسعر وموقع و فيو مميزين للبيع في ستيت

    why solutions logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة بأقل سعر فى القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٩٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات فاخرة في سعاده القاهرة الجديدة بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز علي لاندسكيب - بحري صريح - كورنر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر لقطة - استلام فوري - المراسم

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو على ملعب الجولف بالقرب من الباتيو

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة متشطبة بالكامل فى ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٩٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…