بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 27

1,088 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة فاخرة 1000متر مفروشة بالكامل تشطيب رائع

    Cairo Gate Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 35% للكاش بواجهة بحري صريح 210 متر استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 35% للكاش بواجهة بحري صريح 210 متر استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مفروش بالكامل في كمبوند ميفيدا –

    sms for RealEstate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو فاخر تشطيب كامل في تاج سلطان

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز للغاية بإطلالة خلابة - سعر أقل من السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٬٩٥٥ متر مربع

    ١١٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤١٬٠١٥٬٢٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد متشطبه للبيع في القاهرة الجديده /10س

    Egypt Best Properties logo image

    تريانجل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٥٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا للبيع موقع مميز 10سنين اقساط حسن علام .

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٠٥٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده فيلا للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا وعلى بُعد خطوات من ملعب الجولف

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٦٥٧٬١٦٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالتكيفات استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٢٢٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تكملة اقساط شقة متشطبة 3غرف ريسيل في بالم هيلز

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٨٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند دستركت فايف

    Gold Routes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بالكامل استلام قريب و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع في سولانا بمقدم 5% و بقسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فورى على فيو جولف فى سيتى جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع فى بالم هيلز قطاميه 2

    I-Zone logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٢٠٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز في طيبة القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    طيبة كومباوند, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في القاهرة الجديدة بمقدم 5% فقط الآن

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات فاخرة بالقاهرة الجديدة بمقدم 5% وتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى كمبوند كريك تاون فى التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-3غرف

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة استلام فورى 309متر فى ماونتن فيو 1.1

    Brokers Hub logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٢٢٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٨٢٦٬٨٨٠ جنيه

    فيلا كواترو جاهزة للسكن للبيع في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس ميديل تشطيب فاخر بأقل سعر فيليت

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٢٨٬٠١٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…