عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 32

3,448 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149 متر للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس لقطة مميز في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 161متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- المستقبل سيتى -فى مرحله كلاستر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Livingشقه للبيع متر١٦١ كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 161 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة في بلوم فيلدز بمستقبل سيتي من شركة تطوير

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس للبيع لوكيشن وسعر مميز

    Right Direction logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    سطح

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف بأقل سعر في الماركت لوكيشن مميز جدا بحري

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو واسع على لاندسكيب بأرخص سعر في الماركت

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3نوم مع روف كبير خاص للبيع في سراي- مرحله راي

    Ninety Two logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٧٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في سراي - المرحلة راي-استلام قريب

    Ninety Two logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٣ متر مربع

    ٣٩٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر فى التجمع 245م استلام فورى

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في نيوبوليس مستقبل سيتى استلام فورى بالتقسيط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه شقة بجاردن للبيع و بموقع متميز جدا في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه ارخص الاسعار في السوق شقة للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند لافنير

    Gold Routes logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٣٧٬٤٠٠ جنيه

    وحدة151م جاهزة بيتا جرينز بجوار مدينتي مستقبل سيتى

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٩٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٢٬٧٣٩٬٦٠٣ جنيه

    تاون هاوس للبيع في البوسكو سيتي مدينة المستقبل

    TREX logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٣٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة 3غرف 178م موقع مميز جداً

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة 3غرف بحري فيو ع الكلوب هاوس موقع مميز

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف للبيع في جرين سكوير بحري في موقع مميز

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع