عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 13

3,444 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي بحديقة للبيع في كمبوند لافينير ٣ غرف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٦٠ م بالعدادات والتصرفات والصيانه فقط ٤ مليون ١٠٠

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند لافنير وحده ١٦٠ متر جميع الاقساط خا

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس--استلام فوري -دور خامس بروف 220 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل سيتي _

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه نص تشطيب في كمبوند لافينير استلام ف ٣ غ

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لن تتكرر شقة بجاردن خاصة ريسيل استلام فوري لل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ فيو لاندسكيب ٣غرف نوم استلام فوري دور ثالث

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 3 غرف نصف تشطيب للبيع في المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز باقل سعر في الماركت

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٥١٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ثالث 3 غرف نيو جاردنز نصف تشطيب بحرى

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوى 255م استلام فورى نيو جاردن موقع مميز

    Scale for Real estate investments logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أستلام فورى 3 غرف الدور الرابع بحرى نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم للبيع بأقل سعر فى مستقبل سيتى بأقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٤٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري فيو حديقه

    Global Hills logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في لافينير , 160متر

    Prime Company logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أستلام فورى 3 غرف الدور الثالث نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بجوار مدينتي بالتقسيط علي 12 سنة

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٧٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن في ماونتن فيو بالتجمع الخامس تقسيط

    TREX logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ع طريق السويس ,سراي\بمقدم 989الف

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة مفروشه بالكامل - بالاجهزة والتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٣ غرف فى بيتا جرينز مستقبل سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بأقل سعر مع Tatweer Misr بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    سيينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز - موقع مميز - بنتهاوس للبيع في سراي ايلان

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٣٧٣ جنيه

    احسن سعر شقه - موقع مميز - بحري - مرحلة ايلان

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬١٣٧ جنيه/متر مربع