عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 16

3,444 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131 م كمبوند لافينير فيو مميز

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل في كمبوند لافينير شقه ارضي بجاردن 160م

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه للبيع باقل سعر في كمبوند لافينير ١٦٠ م

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر ارضي بجاردن في كمبوند لافينير 160 م

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند جرين سكوير شقه 168 متر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند جرين سكوير شقه 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير شقه 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند لافينير شقه 160 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م فيو لاند سكيب للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في راي سراي – فيو مميز وتقسيط حتى 2030

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في سراي فيو بحري امامي استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة لقطه دبل فيو باقل من سعر الشركه

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٣٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل بسعر مش هيتكرر لوكيشن مميز استلام سنة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بمقدم ١.٥٪؜ فقط - وأقساط علي ١٢ سنة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس برووف في أتساراي، التسليم خلال سنتين

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٥٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٨٥٬٩١١ جنيه

    شقة بمقدم 1.35م للبيع إيلان سراي تقسيط مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٣٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بيت فخم جدا بفيو بانوراما علي لاند سكيب في سراي

    Realm Properties logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع كمبوند سراي المستقبل خصم50%

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام قريب في كمبوند سراي في المستقبل سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن في قلب القاهرة الجديدة قرب مدينتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٢٣٬٢٥٩ جنيه

    شقة 3غرف للبيع في مدينة المستقبل بلازا فيو مقدم10%

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٧٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر بكمبوند هاب تاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سراي اقل من سعر السوق جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع