عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سراي, صفحة 11

974 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا عـ طريق السويس مباشر امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٧١١٬٧٣٣ جنيه

    اس فيلا كورنر اقل من سعر السوق موقع متميز في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٠٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع -سراي S1 – استلام فوري فيو رائع بسعرمغرى

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٤٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نص تشطيب في سراي مدينة مصر دور تاني s1

    Smartex logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٤٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 122م - كمبوند سراي - مستقبل سيتي

    Wdeals for real estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٥٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر مقدم500الف وتقسيط ع12سنة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري اميز فيلا ع SYSTEM باقل سعر ع طريق السويس !!

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع160م تصميم عصري قسط ع12سنه ف سراي

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ـ للبييع شقه 185 متر استلام فوري في كومباوند سراي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع تكمله اقساط في سراي

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجنينه في سراي مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز على لاندسكيب شقة 165م ريسيل باقساط مرنة

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 165م بحري و بفيو تحفة في سراي

    Property Misr logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري للبيع امام مدينتي ف سراي بسعر لقطة

    clear scope logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي القاهرة الجديدة

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٦٠٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كمبوند ساري باقل من سعر الماركت

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة في سراي | 3 غرف + دبل فيو مميز

    Merak Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف ((بخصم 51%))فى ذا بترفلاى المستقبل سيتى

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون موقع مميز ومساحه حديقه كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 125م بفيو مميز للبيع في سراي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز استلام فورى للبيع فى كمبوند سراى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 184 متر في سراى كومباوند مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة في سراي | فيلا ستاند ألون بالتقسيط

    Merak Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجنينة فى سراى مستقبل سبتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٬٢١٧ جنيه/متر مربع