عقارات 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 44

17,152 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في رويا في موقع متميز مع مقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٣ متر مربع

    ٥٥٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مباشر على اللاجون | 3 غرف | فرصة مميزة iCity

    متصدر

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٠٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف ماونتن فيو آي سيتي القاهرة الجديده

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في التجمع الخامس بالتقسيط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه و استلام فورى في بالم هيلز التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري واجهة بحري أمامي الحي الرابع بيت الوطن

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي اي ڤيلا للبيع في آي سيتي بحري في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى في بالم هيلز متشطبه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص مفروش للبيع في ليك فيو1 فيو مفتوح موقع مميز

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٧٢٥٬٠٩٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في Al Marasem New Cairo

    Beltone logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٨٩٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز بكمبوند مونتن فيو اي سيتي

    Gold Routes logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب نصف تشطيب | district 5

    Good Vibe Homes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166م بخصم 50% امام مطار القاهرة

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٦٦٬٢٨٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشيطب كامل للبيع في بالم هيلز التجمع

    Key Point for real estate logo image

3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اي فيلا سكاي جاردن 235م بحري اوبن فيو 3غرف

    La Costa For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وان ستوري فيلا برايم لوكيشن للبيع بمونتن فيو

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع سوديك فيليت التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن في كمبوند امن وعايش وبسعر لقطة

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 268م 3 غرفه نوم للبيع فى التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٧٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر متشطبه بالكامل بالمطبخ فيو لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاجون للبيع | استلام فوري | فرصة مميزة بال

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3غرف موقع مميز جدا باقل سعر فيو لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210 متر متشطب بالكامل استلام فوري ف سوديك ايست

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بسعر مميز للبيع بكمبوند مونتن فيو

    Gold Routes logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع