عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 2

13,972 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188م2 في كومباوند ديستريكت 5 ,مراكز 3غرف

    Property Network logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 متر استلام فوري متشطبه 9 مليون فقط

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل كورنر فى موقع مميز جدا بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٠٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بفيو عظيم علي الجولف دايركت قسط 10 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف في كمبوند مفيدا 191 متر

    Property Hills  One logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • ايزولا كواترو 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٤٠٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    2 - 3 غرفة

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تراس كبير بموقع مميز مع فيو مفتوح

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٧٢٤٬٩٢٩ جنيه

    بنتهاوس مكون من 3 غرف نوم

    متصدر

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ١٠٨٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص تاون هاوس 3غرف ماستر نص تشطيب موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند مونتن فيو اي سيتي سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في ميفيدا بوليفارد - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٢٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • سيليكشن تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 3 غرفة

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز طرح جديد وحدات متشطبة واقساط حتي 10سنوات

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٠٩٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مع التكيفات في فيلدج جاردنز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ديستريكت 5 – استلام فوري

    Wdeals for real estate logo image

3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٩٦٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحه واسعه سعر مميز متشطبه بالمطبخ التكيفات

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3غرف استلام 2025 بقسط 6 سنوات مع ماونتن فيو

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٥٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • بوتيك فيلدج

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٤٢٥٬٥٠٨ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قرية البوتيك

    1 - 3 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس بجاردن استلام فوري 225 م التجمع

    Property Hills  One logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٨٬٣٢٣٬١٧٩ جنيه

    تاون هاوس ميدل تقسيط فى تريو جاردن للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤١٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه في إيستاون متشطبه بالمطبخ والتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 نوم | استلام فوري |سوديك ايستاون | التجمع الخامس

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف باقل من سعر السوق بفيو مميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • ايست تاون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايستاون

    2 - 4 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في باتيو أورو متشطب بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٩٬٢٢٥٬٧٧٦ جنيه

    عقد قديم – بجاردن كبيرة في موقع مميز

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٩٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع اوبن فيو فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٩٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة تشطيب كامل جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٣ جنيه

    تاون هاوس استلام شهر9 بمرحله (Elect) بااقل مقدم

    Momentum logo image

3

    4

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • ذا إميرالد كولكشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,زيد إيست

    3 - 4 غرفة