عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 9

13,984 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ١٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري بأقل سعر بموقع استراتيجي

    why solutions logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة برايم لوكشين في سوديك فيليت مقدم 4مليون

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجوار النادى الاهلى واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب يالكامل للبيع في زد ايست

    why solutions logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٤٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بسعر وموقع مميزين في فيليت

    why solutions logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨١٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • الباتيو تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مدينة الباتيو

    3 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تطل علي البحيره و مساحات خضراء واسعه

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢٨٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل للبيع بأقل سعر

    why solutions logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش 215 م في ليك فيو ريزيدنس

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع - ماوتن فيو هايد بارك - اول سكن

    Osoul Misr logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيولاندسكيب استلام فوري بأقل سعر بالماركت

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • ريجنتس سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٨٣٬٤٨٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Dawlia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ساحة ريجنت

    2 - 3 غرفة

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٨٩١٬٠٠٠ جنيه

    أنظمة سداد طويلة بموقع مميز مع أمن على مدار الساعة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز تطل على بحيرة - بحري - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام 2026 لقطه في قلب الكمبوند اقل سعر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٣٨٦٬٨٦٠ جنيه

    اقل سعر لبنتهاوس 290 م فيو لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٣٬٤٠٠ جنيه

    214 متر متشطبه بالكامل لوكيشن متميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • ليان

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Manazel Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ليان ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٣٤٧٬١٨٤ جنيه

    شقة للبيع فى قلب القاهرة الجديدة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١١٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع ف سوان ليك 173 م استلام 2026

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٤٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب استلام فوري في ديستريكت 5 بمبنى

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • ايست فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٩١٣٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ajna Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايست فيل

    3 - 5 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع مساحه جاردن 120م متشطبه و موقع مميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بجاردن خاصة للبيع في ماونتن فيو

    why solutions logo image

3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٧٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكييفات - مقدم واقساط - مرحله كيندا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٩٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 م استلام فوري فيو لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 313 م متشطبة بموقع مميز للبيع في Swan Lake

    AK Circle logo image

3

    3

    ٣١٣ متر مربع

    ٩٥٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • وايت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٩٠٬٣٧٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Upwyde Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,وايت ريزدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة