عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 13

13,984 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر بجراج استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب في كمبوند زيد ايست التجمع السادس

    Z Investments For Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٣٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في التجمع في زيد ايست موقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو 3

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٣٬١٧٠٬٣٥١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو 3

    3 - 4 غرفة

  • 22

    أي فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا اوبن ڤيو استلام فوري في ماونتن ڤيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٧٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٦٩٬٤١١ جنيه

    شقة للبيع – تاج سيتي | Origami Golf

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨١٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو,دبل فيو ع الفيلات و

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنس متشطبة فيو بحيرات

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164 متر جاهزة للتسليم فى الباتيو اورو التجمع

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • سيلينا سوان ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٤٬٧٣٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سوان ليك ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 12

    أي فيلا

    ١٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح مع تراس كبير وعلى بُعد خطوات من النادي

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170م فيو مميز متشطب Mountain View iCity

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مفروش بالكامل بموقع وسعر مميزين في ايستاون

    why solutions logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ١٠٦٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة – تشطيب كامل سوديك ايستاون 195

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبة في سوديك فيليت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٥٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • ايست شاير

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٩٧٦٬٤٤٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alqamzi
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مجمع ايستشاير

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري تطل على مساحات خضراء

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز ةحدتك بمقدم 5% تشطيب كامل على اطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٤٨٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاووس للبيع متشطب بمقدم واقساط

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا بماونتن فيو 1.1 استلام سنه بقسط علي 5س

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى افضل موقع بخصم 40% على الكاش

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding

    3 - 5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٥٠٢٬٤٢٩ جنيه

    للبيع اي فيلا استلام فوري فيو مميز في MV icity

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165 موقع مميز جدًا شقة بحديقة في سوان ليك ريزيدنس

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٤٦٨٬٣١٤ جنيه

    سكاي لوفت للبيع في بالم هيلز – فيو على اللاجون

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في الماركت و أميز موقع في ماونتن فيو

    why solutions logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تطل على البحيره و مساحات خضراء

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ١١٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • الباتيو اورو

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,الباتيو اورو

    2 - 3 غرفة