عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 15

13,984 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل اجمالي و موقع متميز

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٧٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170م فيو مميز متشطب Mountain View iCity

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ثلاث غرف نوم للبيع موقع مميز جاهزة للسكن

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    KAMF logo image

3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع مع جراج بموقع متميز

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٦٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • سنشري سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨١٦٬٢٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سنشري سيتي

    3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب مباشرةً علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١١١٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايستاون تشطيب مميز

    KAMF logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك ايستاون لوكيشن مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سوديك ايستاون

    KAMF logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٠٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مقدم 5% على 10 سنين في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • اكاسا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    DAR Al Alamia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,أكاسا

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز باقل سعر بماونتن فيو التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٦٥٠٬٢٥٦ جنيه

    سكاي لوفت متشطب في ماونتن فيو التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشترى شقة فى تاج سيتى 166م بالتقسيط حتى 12 سنة

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام الفوري في موقع مميز District 5

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في سوان ليك أقل من سعر السوق

    KAMF logo image

3

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٩٨٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو

    1 - 6 غرفة

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتش هاوس بجاردن دايركت لاجون في مونتن فيو

    Key Point for real estate logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع VGK شقة أرضية مع حديقة المساحة المبنية: ١٩٠

    Gaby's Homes logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنس تشطيب كامل

    KAMF logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك موقع مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات- استلام فوري -243م The Iris

    AK Circle logo image

3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • لاجون بيتش بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٤٧٧٬٥٧٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لاجون بيتش بارك

    2 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 204م باقل سعر -Lake View

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٠٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع متميز للغاية مع حمام سباحة خاص

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحديقه ميفيدا اعمار التجمع الخامس

    Gaby's Homes logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٤٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و متسلمة للبيع في ذا سكوير نيو كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع متميز للغاية مع حمام سباحة خاص

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • فيليت كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١١٥٬٧١٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,فيليت

    2 - 3 غرفة