عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سيتي جيت, صفحة 7

610 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بأرض كبيرة المساحة مطل علي حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بإطلالة على حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٧٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بأقل سعر واستلام فوري اوبن فيو

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدا تاون هاوس نص تشطيب- استلام فوري

    Right Direction logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر موقع مميز سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين, بحري و اطلالة على المناظر الطبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية تاون هاوس للبيع في سفاير ٢٥٤م

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٨٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية توين هاوس سيتي جيت فيو لاندسكيب رائع

    Premier Property logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة فيلا مستقلة سيتي جيت موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز تاون هاوس كورنر سيتي جيت لقطة رائعة

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٨٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية تاون هاوس كورنر سيتي جيت بسعر مميز

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيتي جيت-موقع مميز فى الجولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز علي بحيرات و مساحات خضراء-سيتى جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٥٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز تاون هاوس سيتي جيت موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٥٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز امتلك شقه متشطبه بالتجمع واقساط ل 10س .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - بجوار الجولف - بدون رسوم نقل

    متصدر

    Next Door Consultancy logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيتي جيت (سافاير)

    Treasure Real estate logo image

3

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٩٠٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس سوبر لوكس للبيع في سيتي جيت (سافاير)

    Treasure Real estate logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس 260متر-لوكيشن مميز في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على الاستلام في مرحلة Sapphire فيو بحري

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤١٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باقل سعر بفيو بحري في سيتي جيت

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بأقل سعر واستلام فوري اوبن فيو

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٨٨٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 10 سنين ٥٪ مقدم شقة ٣ غرف ١٧٣م فاخر

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام2027 سيتي جيت القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز للبيع على اقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٢٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع