عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سيتي جيت, صفحة 24

612 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في سيتي جيت باقل من سعر السوق

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٣٩٥٬٩٣٦ جنيه

    تاون هاوس ميدل ريسيل في سيتي جيت -بتسهيلات

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف | تشطيب نصف تشطيب | سيتي غيت

    Good Vibe Homes logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند سيتي جيت – قطري ديار

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو للبيع في كمبوند سيتي جيت

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

3

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام موقع مميز جارنيت سيتي جيت التجمع

    Compound Hekaya logo image

3

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في سيتي جيت، التجمع الخامس بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سيتي جيت التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك تاون هاوس ريسيل 3 غرف في سيتي جيت

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس (270m) افضل موقع في المشروع بفيو مميز

    Realpals Real Estate logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيتي جيت استلام 2027 تشطيب كامل

    Premises logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬١٢١٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في سيتي جيت القاهره الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٧٩٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٧٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    كورنر توين هاوس للبيع باقل مقدم واقساط ف سيتي جيت

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت/كورنر/موقع مميز/تشطيب كامل/باقساط متساويه

    Gold Real Estate logo image

3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٨٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس 3 غرف للبيع في سيتي جيت .بالتجمع .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 3 غرف في موقع مميز في سيتي جيت .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨١٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز بالتقسيط للبيع في سيتي جيت ,التجمع.

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لوكيشن مميز جاهز للاستلام بحري

3

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٨٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ١٧٦ م للبيع تشطيب سوبرلوكس لاندسكيب فيو

    Byout Misr Property Consultancy logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٧٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    كورنر توين هاوس للبيع باقل مقدم واقساط ف سيتي جيت

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٤٩٢٬٨٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع من سيتي جيت Resale team

    Citygate Resale logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٣٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام موقع مميز جارنيت سيتي جيت التجمع

    Compound Hekaya logo image

3

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٧٬٤٢١٬٦٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع من المطور المباشر

    Citygate Resale logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٦٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ستاند ألون في كمبوند ديار|استلام فوري

    Merak Real Estate logo image

3

    4

    ٤٦٥ متر مربع

    ٦٨٬٨١٧ جنيه/متر مربع