عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سيتي جيت, صفحة 20

612 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو استلام فوري في موقع مميز السعر قابل للتفاض

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر تاون هاوس 255 متر بحري في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري في قلب التجمع اوبن فيو لاجون

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع موقع مميز - اقل من سعر السوق

    New Capital Home. logo image

3

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اب تاون لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 173م متشطبة في سيتي جيت – خطة سداد مميزة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٤٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم ٥٪ قسط على ١٠ سنوات في قلب التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كوارتو جاهز للاستلام في سيتي جيت

    The Polygon logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مقدم 5% على 10 سنين في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سيتي جيت موقع مميز .

    Country For Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لوكيشن مميز للبيع في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك على الجولف فى افضل المشاريع بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس "استلام فوري"بموقع استراتيجي في سيتي جيت

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٩١٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٦٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه باقل سعر في قلب التجمع علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فيو جولف باقساط فى سيتى جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٨٦٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بحري في افضل موقع في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٤٠١٬١٥٢ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر - بإطلالة خضراء بأقساط سيتى جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باطلاله علي الجولف متشطبه علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو جاهزة للاستلام للبيع في سيتي جيت التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سيتي جيت ديار القطريه

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٦٣ متر مربع

    ١٥٧٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو مباشرة على لاندسكيب للبيع سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٤٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت اوبال-ارخص كواترو كورنر 254م بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٢٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٢٥٠٬٠٣٥ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع في سيتي جيت – Qatari Diar |

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ١٣٤٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع 325 م City Gate

    AK Circle logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع في سيتي جيت – موقع Prime

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٤٬٢٥٢ جنيه/متر مربع