عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سيتي جيت, صفحة 14

610 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو للبيع في سيتي جيت اوبال

    Global Marketing Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو 256م استلام فوري باقل سعر للبيع في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر كواترو وبموقع متميز جدا للبيع في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٨٣٬١٨٣ جنيه

    شقه 176 متر متشطبه بالكامل لوكيشن لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو كورنر استلام فوري اقل سعر ف الماركت

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر - موقع متميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت اوبال-ارخص كواترو كورنر 260م بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو للبيع شقه متشطبه بسيتي جيت واقساط ل 10س.

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٩١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت- برايم لوكيشن-اوبن فيو- بحري

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٤٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر - موقع مميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو جاهز للاستلام ريسيل يشمل الصيانة & العدادات

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بأقل سعر على الجولف وقسط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١١٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز اخر شقة بأقل سعر على فيو الجولف قسط على10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬١٣٩٬٧٠٠ جنيه

    تاون 270م ريسيل ف سيتي جيت قطري ديار التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في موقع متميز للبيع في سيتي جيت أوبال

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في سيتي جيت أفين القاهرة الجديدة توين هاوس

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٢١٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بنظام العقد القديم تسليم ​​٢٠٢٧

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في سيتي جيت سافاير

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سيتي جيت أفين القاهرة الجديدة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ١١٦٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر في سيتي جيت أفين فيلاز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا صف أول جولف في سيتي جيت بالتجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٧٩٩٬٧٦٤ جنيه

    ريسيل توين هاوس بالتقسيط في سيتي جيت التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأفضل سعر في سيتي جيت عقد قديم

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٩٢٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو 270م ريسيل بالتقسيط جاهز للاستلام سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٧٤٦٬٣٧٤ جنيه

    توين ريسيل تكملة اقساط في سيتي جيت التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٦٦٥ جنيه/متر مربع