عقارات 3 غرفة نوم للبيع في اب تاون كايرو, صفحة 10

371 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ثلاث غرف نوم في سييراس اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة فرش راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٠١٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بينتهاوس تشطيب راقي بالتكييفات بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٩٠٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس تشطيب راقي بجاردن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تطل علي مساحات خضراء اب تاون المقطم

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بالوكيشن مميز بأقل سعر في الماركت 3 غرف نوم

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع في سييراس أب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مفتوح للبيع في سييراس اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي مع حديقه مساحه كبيره متشطب في اب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز للبيع في ليفانا

    One Estates Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٤٧٢ متر مربع

    ١٣٢٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على الجولف مباشرة للبيع في تيرينسيا

    One Estates Real Estate logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٨٥٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز في منطقة فورتين أب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٩٬٢٥٤٬٦٩٢ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع كورنر برايم لوكيشن ف اب تاون

    Gate real estate marketing logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٨٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اب تاون شقة أرضي بجاردن دايركت علي الجولف

    Spade consultancy logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشقة في ذا سييراس

    New Avenue Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه و مفروشه في أب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠٥٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس تشطيب راقي بالمطبخ و التكييفات

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٩٦٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس282متر تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    باميز و ارقى موقع للبيع بينتهاوس لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع توين هاوس بأميز موقع تشطيب راقي

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 221 م فيو مميز-Up Town Cairo

    AK Circle logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٠٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بسعر مميز للبيع اب تاون جاهزه للاستلام

    Platinum Properties logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٩٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي الجولف فيلا متشطبه للبيع اب تاون

    Platinum Properties logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢١٤٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين متشطب بالكامل جاهز للاستلام اب تاون

    Platinum Properties logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ١٦٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    تاون متشطب بالكامل جاهز للاستلام للبيع اب تاون

    Platinum Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٢ متر مربع

    ١١٨٬٢٨٤ جنيه/متر مربع