عقارات 3 غرفة نوم للبيع في اب تاون كايرو, صفحة 9

371 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه280م بحديقه متشطبه بالمطبخ و التكيفات

    ERE logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع دوبليكس بجاردن تشطيب راقي اميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا تشطيب راقي باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٥٢٧ متر مربع

    ٩١٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيليستا – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٠٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٨٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع تاون هاوس تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٢٥٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس 279متر تشطيب راقي باميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٠٧٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيليستا – كمبوند أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٦٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بينتهاوس تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرقى فرش للبيع شقة 236متر باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠٢٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع متميز تطل علي الجولف للبيع في اب تاون

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٧٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع متشطبة بالكامل و استلام فوري

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٠٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب استلام فوري ف اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٧٬٢٣٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بموقع متميز باقساط اب تاون

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٣٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز للبيع متشطب بالكامل اعمار مصر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٧٧ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مميز للبيع يطل علي مساحات خضراء المقطم

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٤ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٠٬٨٦٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بموقع متميز باقساط بجاردن اب تاون

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٢١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز و ارقى موقع للبيع توين هاوٍس تشطيب راقي

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٦٣٬٦١٥ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة جولف | أب تاون كايرو

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٩٨٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٦٨٢٬٩٠٠ جنيه

    صفقة جاردن جولف | أب تاون 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٦٨٢٬٩٠٠ جنيه

    جاردن جولف | أب تاون 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز و ارقى موقع للبيع توين هاوي تشطيب راقي

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع نصف تشطيب و علي اقساط

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ١٤٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع نصف تشطيب علي اقساط حتي 2029

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٣٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على حمام السباحة مباشرة،بفيو مفتوح

    One Estates Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٩٦٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع متشطبة بالكامل علي اقساط حتي 2029

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٤١٬٨٣٢ جنيه/متر مربع