عقارات 3 غرفة نوم للبيع في اب تاون كايرو, صفحة 14

371 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم بفيو مفتوح علي الجنينه والمينه بأقل سعر

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو علي الجولف باقل مقدم وأقساط الي 6س

    ERE logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٩ متر مربع

    ٢٤٧٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١١٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس باقل مقدم وفيو علي عيون موسي علي 10 سنين

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر شقه في اب تاون فيو لاند سكيب

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٩٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٨٬٦٣٦٬٨٤١ جنيه

    تاون هاوس في ذا بيك بأقساط حتى 2030 متر مربع للبيع

    VERKKINS logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٢٥٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس موقع متميز للبيع في اب تاون كايرو ايليفا

    Hodoud for Real Estate logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬١٧٩٬٩٧٧ جنيه

    ريسيل شقه باحسن سعر في الماركت جولف فيو

    Egypt Best Properties logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٨٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٥٢٩٬٠٦٤ جنيه

    شقه بفيو علي الجولف بأقل مقدم و اقساط الي 2029

    ERE logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس مميز في سيارس – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيـارس بوول فيو أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اب تاون كايرو فيو مفتوح علي الجولف

    Premises logo image

    فاونتن سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع متميز في ابتاون كايرو

    Premises logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 131م بفيو مميز علي لاجون و بأقل مقدم 10%

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤١٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٧٥٣٬٦٠٠ جنيه

    شقه 218م بحديقه 150م بالوكيشن مميز علي حمام سباحه

    ERE logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٩٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بحمام سباحة خاص بأب تاون كايرو للبيع

    VERKKINS logo image

    البا عليا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٢١٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة للبيع في أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالتقسيط في فورتين أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 220 متر مربع في ذا فورتين اب تاون

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش في أب تاون كايرو، المقطم

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أب تاون كايرو المقطم بالتكيف والمطبخ

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٨٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة للبيع | ٣ غرف نوم | أول سكن

    Seals Consulting logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع – Celesta Hills | Uptown Cairo – إ

    Next Door Consultancy logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٩٥٥٬١٥٤ جنيه

    شقة للبيع في اب تاون هاوس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٣٥٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اب تاون كارو موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه للبيع في أب تاون كايرو موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٢٬٥٣٣ جنيه/متر مربع