شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 945

28,944 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 غرف بجاردن متشطبة في العاصمة بخصم 40%

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م سوبر لوكس للبيع – استلام فوري بجاردنيا 3

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة الشروق – موقع مميز للغاية تطل م

    New Home Investment logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بكمبوند ساكن بالكامل بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٧٤ مترًا في ماونتن فيو هايد بارك، موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥١٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نوع الوحدةشقه للبيع في المنطقه الثامنه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الجواد سالم, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م سوبر لوكس للبيع بالبنفسج 10 - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع عمر خورشيد, البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقه للبيع بالمنطقه السادسه بالقرب من

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اب تاون كارو موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر أقل من السوق بماونتن فيو ١.١

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى الواحه الترا سوبر لوكس سعر مميز جدام نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 600 ألف ! شقة 150م كورنر + حديقة

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 متر فيو مفتوح لجميع الجهات بين مكرم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 متر من المالك مباشرة تصلح سكني أو إد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ذاكر حسين, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190متر في كابيتال جاردنز، تشطيب كامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع في مدينة نصر خلف الحديقة الدولية مقر أر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابن قتيبه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٩٥٥٬١٥٤ جنيه

    شقة للبيع في اب تاون هاوس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٣٥٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٩٠٪ تشطيب شقة ٢٠٢م بماونتن فيو هايد بارك موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة الشروق – المنطقة التاسعة

    New Home Investment logo image

3

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كابيتال جاردنز متشطبة بالكامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالحى الثانى شرق فيلات

    متصدر

    Hope Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,200,000 =شقة 140م جاهزة للمعاينة كورنر + دبل فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة3غرف فيو مميز بتسهيلات علي 10 سنوات تجمع5

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسط المريح امتلك شقة 3غرف اميز لوكيشين تجمع5

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٦٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه للبيع في أب تاون كايرو موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٢٬٥٣٣ جنيه/متر مربع