شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 944

28,944 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشطر السابع شارع الزهور بزهراء

    Chances Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري للبيع باقساط في البروج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٦٤٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام سنيتن بدون مقدم و اقساط - البروج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند The Icon Residence 2 – التجمع

    sms for RealEstate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع - شارع المقريزي (مصر الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    شارع المقريزي, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقق 3 غرف نوم للبيع في التجمع الخامس كمبوند مايان

    Held Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٦ متر مربع

    ٤٤٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف متشطبة في كمبوند مايان التجمع

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على النيل مباشرة بكورنيش مصر القديمة

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٩٨٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تقسيم دجلة الجديد بزهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع وادى دجلة, الشطر الثالث, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي المفتاح فورا في كمبوند تمر حنة 1- التجمع

    Chances Real Estate logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه الجدبده ش عثمان بن عفان 145 م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر بموقع متميز جدا للبيع استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الشمالية- التجمع

    Chances Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك معانا اليوم بمدينتي شقه لل 133م طلعت مصطفي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه 3غرف بقلب منطقه R7 العاصمه قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف متشطبة بالكامل بالتقسيط في التجمع

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | التجمع الخامس

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سكن, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع - بموقع حيوي متفرع من شارع 9

    Better Estate Investment logo image

    شارع 103, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 3 غرف في التجمع الخامس بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة داخل كمبوند وصال ريزيدنس – موقع اس

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزةكبيرة في مصر الجديدة متفرعات الحجاز

    clear scope logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مليون جنيه مقدم وامتلك شقتك في التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+جاردن180م تشطيب كامل استلام فوري بأقساط البروج

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الأن في الشطر الثالث عشر بأنتظارك – بالزهراء

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثالث عشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الواحده الجديده ش عثمانبن عفان مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 3 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع