شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 943

28,944 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في كمبوند مايان بالتقسيط امام سوان ليك

    Held Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بالقرب من مكرم عبيد بمدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع امتداد مكرم عبيد, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة بحرية بانورامية في قلب شيراتون

    clear scope logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه داخل فيلا بالياسمين بسعر لقطه لسرعه البيع

    Held Real Estate logo image

    الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    القرصه مش بتتكرر كتير شقه 109م عقد قديم ب b14

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة161م متشطبة فيو بحري في برايم لوكيشن تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس في جاردن باقساط ع 10 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٧١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج 11 فيلات ارضي بحديقة

    The Key Real Estate logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقرب استلام بالتجمع شقة 170م قسط 10 سنوات

    The Map Investments logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في stm في موقع متميز 127م

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٧٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص 165 في مرحلة الاجون للبيع

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B12 وحدة سكنية بمساحة عملية

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بالمنطقة الاولى من شارع ال

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الجاحظ, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي + بيسمنت للبيع – عمارات البنفسج

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فورى متشطبة مودرن في ميفيدا

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم الفرصه بأمن مكان فى مصر بـ بريفادو مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر أقل من الماركت موقع مميز باتيو اورو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 180متر للبيع في زيزينيا ألترا سوبر لوكس

    Al Ofok Investment logo image

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس الجديدة-منطقة أ- التجمع

    Chances Real Estate logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري عالمفتاح لقطه جدا

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136 م للبيع -فيو الجامعة الصينية - مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٤٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    240 م - متكرر -الحي الثاني شرق - تسهيلات سداد سنة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190 متر للبيع – استلام فوري – الأندلس 2

    Al Fanar Development and project management logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر ولوكيشن لقطة بحري تطل مباشرة ع لاند سكيب

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف ريسيل في ميفيدا | فيو ليك ديستريكت

    Merak Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١٥٬٥٤٦ جنيه/متر مربع