شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 627

28,948 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٩٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 128م ارضي بحديقة بشمال الرحاب التجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٠٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148م تسليم فوري متشطبة التجمع سعر لقطة

    sherwoods property logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٣١٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتداد عباس العقاد شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع ابو العتاهيه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في بيت الوطن - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 م حي الاوركيد التجمع

    sherwoods property logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143 م مع حديقة خاصة 50 م التجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 152م لقطة كمبوند الاندلس القاهرة الجديدة

    sherwoods property logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ١٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم استلام فورى في كمبوند IL MONDOبأقساط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم متشطبة لوكس بدون مقدم بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م ب النورث هاوس التجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ارضي بجاردن بأقرب استلام بالـعـاصـمـه

    Roots Real Estate logo image

    اتيكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٦٠٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيو جولف بأقل سعر بالعاصمة+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سولي جولف ريزيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي شايف النيل من كل الاتجاهات مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام سنه متشطبه لوكس وبقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع - في موقع سرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بفيو POOL وبسعر لقطه بالمستقبل بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم استلام فورى متشطبة بسعر لقطه فى التجمع

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٥١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م رائعة ميدان تريومف مصر الجديدة

    sherwoods property logo image

    ميدان تريومف, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف في جولف تاون التجمع بأقل سعر+بتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة فيلا بسعر شقة استلام 6 شهور فقط في احلي مرحلة

    ARC Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٩٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Ultra Super Lux للبيع في جنوب الأكاديمية (ج)

    Smart Location Group logo image

    شارع دكتور ياسين عبد الغفار, المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه متشطبه بالتكيفات بمقدم 15% فقط بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه استلام فورى فى النرجس

    Catchers investment logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٩٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133 م ببيت الوطن التجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٩٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٢٩٬٧٥٢ جنيه

    شقه 151م بحري فيو خيالي علي lagoon متشطبه high end

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١٠٬١٣٠ جنيه/متر مربع