شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 626

28,948 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في ماونتن فيو I.I شقة 140 متر بالتقسيط

    Element Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعادي فيو أستلام فوري مرحلة أولي

    Engaz Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر وبموقع مميز على البحيرة مباشرة

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٨٬١٩٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة أستلام فوري بأطلالة وموقع مميزين

    why solutions logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – مصر الجديدة (الميريلاند)

    Property Network logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م للبيع في مصر الجديدة شارع الحرية

    Property Network logo image

    شارع الحريه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ريسيل في ميفيدا - باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع بسعر مميز وباقساط في ذا فيو

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٨٦٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سراي S1، مدينة المستقبل

    Property Network logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٦٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع المعراج السفلى ٣ غرف

    Captain for Realestate,,, logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٩٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 186م في كومباوند ديستريكت5 ,مراكز ,3غرف

    Property Network logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بجاردن خاصة للبيع في بروميناد

    why solutions logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م باقل اوفر - فيو جاردن بحرى صريح

    Engaz Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 136م بالرحاب وبجوار الخدمات والسوق التجاري بيع

    HA Group Rehab logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٩٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز وتطل البحيرة مباشرة في ذا فيو

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل في زهراء المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٤٦٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز ومع اقساط وباطلالة على البحيرة

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في الماركت للبيع

    why solutions logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٦٣١٬٣٧٥ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع مع اقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمصر الجديدة - شيراتون

    Property Network logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة للبيع في Patio Oroبالقاهرة الجديد

    Element Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى كمبوند سيتى جيت علي اقساط حتى 2032

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩١٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز على البحيرة مباشرة للبيع بسعر مميز

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة للبيع فيو جاردن بحرى صريح - علي 8 سنين

    Engaz Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع