شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 630

28,948 عقارات أخرى
  • 27

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ب 5,700 في الماركت كله

    Empire real estate and investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا اقل سعر في الماركت فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٨٩١٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بالرقي وامتلك شقتك بـ بريفادو مدينتي188م

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168م بحديقه استلام فورى متشطبه جمب ال AUC

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 211م بقلب مدينتي فيو وايد جاردن B3

    Darak Madinaty logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٩٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168م بحديقه استلام فورى متشطبه جمب ال AUC

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو اي سيتي أكتوبر للبيع بسعر لقطه

    BGCO Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٥٢٬٧٧٩ جنيه

    شقه بحري فيو مفتوح علي واجهتين استلام فوري ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    جو هليوبوليس, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالفرش بمدينتي 116متر الترا سوبر لوكس

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 3 غرف في زيد ايست متشطبه استلام 2026

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل شقه في التجمع الخامس- استلام فوري -كمبوند راقي

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز جدا و اقل سعر

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي بالنادري فيو جاردن بارقي المراحل

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للمعاينه علي المحور المركزي بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    انترادا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك استلام فوري في نورث لوتس

    Catchers investment logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه بالكامل وجاهزه للاستلام في التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جميلة جدا ورائعة 220 متر للبيع في دجلة المعادي

    City One logo image

    شارع 210, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب مودرن جدا 170م للبيع ماونتين فيو اي سيتي

    City One logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168م بحديقه استلام فورى متشطبه جمب ال AUC

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري في التجمع الخامس | اللوتس الشمالية

    Catchers investment logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل فيو لاندسكيب استلام فوري

    Empire real estate and investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٤٤٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينة نور 123م فيو وايدجاردن بخصم60%

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135م B3 مدينتى طلعت مصطفى بسعر مميز جدا

    Darak Madinaty logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في التجمع الخامس | الاندلس

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى | ازاد كمبوند |بجوار الجامعة الأمريكية

    Darcom for Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع