شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 508

28,777 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في مدينة نصر واجهه على الشارع

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200متر باطلالة مميزة في سوديك فيليت - سعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزة للسكن مع المرشيدي بالقطاميه بقسط7س

    Roots Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل - دور متكرر بارسل 23 - شقة للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل في سوديك ايست شقة على فيو مفتوح استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 202م بحري دقيقة من تراس مول تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار الحي الدبلوماسي في RAY بتقسيط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    راي ريسيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز فيلات التجمع الأول 190م اسانسير

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع بريد التجمع الاول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تطل على اللاندسكيب في سافير سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٠٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل دور أرضي مع حديقة استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٣٢٬٢٨٢ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل ومكيفة للبيع في فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٢٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل فيو شقة 3نوم +ناني للبيع في سوديك فيليت

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ممتازه فى جنه خلصانه اقساط

    Smartex logo image

    جنة الشروق, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بإطلالة مزدوجه علي حديقه ونافوره

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٩٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٠٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل مع حديقة - سيتي جيت سافاير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى مونتن فيو اى سيتى تجمع 3نوم

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيو شقة في سوديك ايست ريسيل استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلوكيشن مميز في سوديك ايست ريسيل استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع – سرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف علي دائري المعادي واجهه خارجيه

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايستاون سوديك بحديقة جاهزة للاستلام

    Global Marketing Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من ماونتن فيو شقة 152م واجهة بالكامل تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع في ION بالعاصمة+قسط12سنة بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٣٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٢٧٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقتك متشطبه في نيو جاردن سيتي بمقدم1%

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم متشطبة بالمطبخ من LAMBORGHINI فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    طلة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٦٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع