شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 513

28,777 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 162م دورثالث فيوميدان وجاردن بحري

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٧٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب2 المرحلة التاسعة (أرضي بحديقة)

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم500الف 3غرف استلم فوري متشطبة علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٨٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190 متر للبيع بموقع وسعر مميز - في ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% في ريجنتس سكوير القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة مع حديقة، 3 غرف نوم في المراسم متشطبه

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 5% في جولدن سكوير القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم ٥٪ وتقسيط على ٨ سنوات في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في سوديك إيستاون بأقل سعر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١١٨٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 3 غرف في موقع مييز جدا استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٤٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف كورنر لقطة علي أوبين فيو لاندسكيب أستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٧٠ متر للبيع في المراسم متشطبة استلام فوري

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بالتقسيط على ٨ سنوات في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف دبل فيو 5% مقدم 10 سنين 5 دقايق CUC

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة 273م بفيو مفتوح للبيع-قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف كورنر لقطة علي أوبين فيو لاندسكيب أستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بالتقسيط على ٨ سنوات في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري في قلب التجمع اوبن فيو لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم للبيع بأميز لوكيشن ع طريق السويس بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع تطل مباشره علي النادي في حياة هايتس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    حياة هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمقدم 5% تقسيط 8 سنوات في القاهرة

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع