شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 506

28,777 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 178م ارضى بجاردن 90م خطوات من ال 90 الشمالى

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٣٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو كوميونيتى هاب تاون مستقبل سيتى

    Gaby's Homes logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم واجمالى 3 غرف لسرعه البيع غير مجروحه

    Gaby's Homes logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب راقي جداً 250 متر فيو امامي مميز بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايستاون بالمطبخ و الاجهزه + التكيفات

    Global Marketing Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٠٬٦٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زيد ايست تشطيب كامل

    Remax Today logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢١٨٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م تشطيب سوبر لوكس - فيو مفتوح

    Brick Real Estate logo image

    الياسمين 7, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر في الباتيو اورو فيو لاند سكيب و بحيرات

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سراي بسعر و لوكيشن مميز بخصم ٤٢٪؜

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١١٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل بجاردن بأميز لوكيشن ع تسعين الجنوبي

    Summit Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فورى متشطبة بالكامل في سوديك فيليت

    I-Zone logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٥٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو غير مجروح استلام خلال شهرين وأقساط حتى 6 سنوات

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 4 غرف بأقل سعر في سوديك استلام فوري قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 3غرف بسعر مغري جدا وفيو مفتوح ف ايستاون

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سراى متسلمه ومتشطبه على حمام السباحة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقساط للبيع في كمبوند ذا ايكون جاردنز

    Ring Road Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في كمبوند ذا كابيتال واي

    Bond & Key logo image

    ذا كابيتال واي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في كمبوند كابيتال واي

    Bond & Key logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٤٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراى تطل على الفيلات جاهزه للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣١٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم في جوار بالتجمع بأقل سعر وبأقساط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع بالجولدن سكوير بدون مقدم وبقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم استلم شقة 3غرف فورا فى العاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي للبيع في بيت الوطن - الحي الرابع

    Bond & Key logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٣٥٬٥٠٦ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ماونتن فيو آي سيتي نيو كايرو

    Bond & Key logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميزشقةالمرحلةالرابعةتشطيبات الترا سوبر لوكس

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع