شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 500

28,777 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالحي التاني شرق 240م بجوار الباتيو وتراث مول

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط متشطبة بالكامل زيد إيست أورا

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٣٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميز للكاش بالقرب من الجامعه الامريكيه

    Falcon for Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه كورنر متشطبه فى 90 اڤينيو استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة تشطيب سوبر لوكس مفروشه - فيو على الاجوون

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم كابيتال للرقي عنوان

    Smartex logo image

    بالم كابيتال, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف فى هايدبارك التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه متشطبه في ذا ادرس ايست

    ABAZA for real estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 متر بحرى للبيع في مراكز (دستريكت 5) التجمع

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٦٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٧٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٥٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في ليك فيو

    Magic Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة للبيع في جراندا لايف

    Redefine logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 182م للبيع بالمنطقة 6 عمارات – دور أول

    Golden Vision logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٤٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز بالقرب من *Palm Hills*

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بااشتراك النادي استلام فوري للبيع بسعر لقطه

    Momentum logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٢١٬٠٠٠ جنيه

    احجز باقل مقدم وباقل سعر ف بترفلاي ف المستقبل سيتي

    Impact Investments logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في النرجس الجديدة استلام فوري موقع مميز

    Smart Move logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام للبيع فيفث سكوير متشطبه بالكامل

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بموقع مميز سوان ليك

    why solutions logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٧٩٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع استلام فوري مدينتي B11

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٦٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م متشطبة للبيع فيو مفتوح وغير مجروحة تماما

    El Marwa For Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    المراسم-ارخص شقة متشطبة 250م بالتكيفات بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٣٢ جنيه/متر مربع