شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 501

28,777 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم وأقساط - موقع مميز يطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٥٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٠٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست رفاهية الـ 183م بمقدم 1.5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١٦٥٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز في المعادي الجديدة

    Roots Development logo image

    شارع 275, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٬٤٩٠ متر مربع

    ٢٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٧٬٦٧٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 106م اقساط علي 10 سنوات B14

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٣٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 107م اقساط علي 11 سنة B14

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخر للبيع في Patio Oro – أقل من سعر السوق

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل جاهزه للسكن اي سيتي ماونتن فيو

    views investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز 3 غرف استلام فوري في لافينير

    Sweet Home Realestate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه سوبر لوكس استلام فوري للبيع بسعر مغري

    Momentum logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٠٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست رفاهية الـ 183م بمقدم 1.5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١٦٥٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه سوبر لوكس استلام فوري للبيع بسعر مميز

    Momentum logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 متر ارضي للبيع في دستريكت 5 بالتقسيط

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل مقدم علي اطول فتره سداد في مستقبل سيتي

    Impact Investments logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٤٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٣٤٣٬٥٢٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في Swan Lake Residence – سعر مميز

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٢٤٬٨١٦ جنيه

    شقة نصف تشطيب بحديقة في دستريك 5 استلام فوري

    Trends Real Estate Egypt logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٠٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست رفاهية الـ 183م بمقدم 1.5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١٦٥٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٠٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست رفاهية الـ 183م بمقدم 1.5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١٦٥٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 250م للبيع في مدينتي اعلي تميز تشطيب الترالوكس

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٠٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست رفاهية الـ 183م بمقدم 1.5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١٦٥٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في سيليا أمام The Village مباشرة

    Golden Vision logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ال Patio Oro التجمع الخامس

    Utopia logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو على لاجون باقل سعر في اي سيتي

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 188م للبيع فى سوديك فيليت سوبر لوكس

    I-Zone logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للتسليم مع جاردن للبيع في فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬١٤٩٬٩٩٩ جنيه

    بالمطبخ والتكييفات | شقة ٢١٨م للبيع اب تاون كايرو

    Circle Realestate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٠٬٧٧٩ جنيه/متر مربع