شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 503

28,777 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 16.5 الف بمقدم 450 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة \للبيع\كمبوند ICON Gardens

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بحديقه استلام فوري في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل جاهزة للسكن بإطلالة بانورامية

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره ب سعر مميز و قسط يصل ل 8 سنين ب فيو رائع

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردين في بالم هيلز نيو كايرو

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٧٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 16.5 الف بمقدم 450 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 مدابل فيو في كمبوند تاج سيتي التجمع الخامس

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بأفضل مراحل مدينتي بتشطيب خاص بالـ B8

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 16.5 الف بمقدم 450 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف برايم لوكيشن فيو بحري مميز بجوار مدينتي

    Impact Investments logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٤٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل من سعر السوق جاردن فيو استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٧٧٬٦٦٠ جنيه

    شقه لقطه باقل سعر في المستقبل سيتي باميز لوكيشن

    Impact Investments logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ٣ غرف ارضي بحديقة تطل علي مساحات خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع ف تاج سيتي بسعرلقطة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص مفروش اول استخدام فيو مميز في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفاخرة للبيع في Acasa – فيو جاردن بسعر مغرى

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جيد استلام فوري موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره ب سعر مميز و قسط يصل ل 8 سنين ب فيو رائع

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري موقع مميز للبيع في سوديك إيست

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥١٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل من سعر السوق في تاج سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف أستلام فوري و بدون مقدم بالبوسكو بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 16.5 الف بمقدم 450 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك بفيو لاند سكيب بأقل سعر في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره ب سعر مميز و قسط يصل ل 8 سنين ب فيو رائع

    الباتيو 4, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع