شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 414

28,479 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م استلام فوري في تاج سيتي فيو Hub

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ليك فيو ريزيدنس – جاهزة للاستلا

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر أرض المعارض 115 متر

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري 147م بجاردن 100م في سراي للبيع من المالك

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٩٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م بالقرب من ال AUC بخصم ولوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتجمع الخامس كمباوند سكوير تشطيب سوبر لوكس

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع في كمبوند آرت سيتي (Art City)

    Better Estate Investment logo image

    ارت سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر أقل من سعر السوق مع إمكانية التقسيط

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Smart home للبيع في سوديك إيستاون – موقع مميز

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م في سراي استلام فوري فيو فيلات

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز، التسليم عام 2026

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك لامتلاك شقة استثنائية في قلب مدينتي

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 3غرف وبأقساط علي12سنه في التجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م نص تشطيب الاندلس1 القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة بموقع مميز في لافينير المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري واجهة بحري أمامي الحي الرابع بيت الوطن

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ثاني عقد قديم فيو وايد ىجاردن بوصال فيوز

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي – موقع حيوي جدًا B1

    MA Ville logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م أرضي بجاردن للبيع في وصال فيوز

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس استلام فوري بسعر مميز

    Mr .Estates logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أتملك وحدة بجاردن 192م-3غ بمقدم أقل 1,5Mسداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 254م امامي بارقى احياء الفيلات تقسيط على سنتين

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٩٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع تحت سعر السوق استلام فورى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في جرين سكوير بموقع رائع

    متصدر

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 157م متشطبة في موقع مميز بمقدم 2.7م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٧٬١٩٧ جنيه/متر مربع