شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 416

28,479 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه194م الحى التانى بيت الوطن حرفJ قريب من الفيزون

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٤٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقه لقطه للبيع بالفرش بسعر مميز امام

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عطيه الصوالحي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع استلام فوري في العاصمه الادارية

    Held Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع استلام فوري بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بمقدم0% للبيع في اميز لوكيشن

    Step One Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو 7 بالمطبخ و التكييفات

    Circle Realestate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينة نور مساحه131م فيو جاردن وبارك

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي171م- 3غرف بيت الوطن بمقدم 36%سداد 3 سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في مدينتي 116 متر امام الخدمات b10

    MA Ville logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في الماركت, الباتيو أورو

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعاينه امام ال AUC بتكمله اقساط 5سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في B10 – 107م – امام All Season Park

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٤٤٬٣٥٠ جنيه

    فرصه مميزه شقه للبيع فى مدينتى مرحله b14

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٣٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٧٠٣٬٠٦٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع فى مدينتى بمرحله B14

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٢٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م ألترا لوكس بحري المنطقة التاسعة الشروق

    sherwoods property logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس محور شينزو ابى المنطقة9

    Envigo Real Estate logo image

    المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى بموقع متميز B14

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨١٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع فى مدينتى B14

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٢٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٦٤٬٨٠٣ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٣٣٦٬٣٣٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى B14

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٩٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل من 1,5M- في هضبة المعادي

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز فى مدينتى B14

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع اكبر مساحه جولف بخصم50% امام المطار ع السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع