شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 410

28,479 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب فيو جاردن موقع مميز

    Escan Group logo image

    شارع ابو بكر الصديق, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص سعر شقة موقع مميز جداً للبيع في فيفث سكوير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144 متر للبيع في ليلى كمبوند 3 غرف تشطيب كامل

    New Capital Home. logo image

    ليلة, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 4 غرف بأقل سعر في سوديك استلام فوري قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 208م بحديقه خاصه كورنر مع جراج خاص متشطب بكامل

    Gaby's Homes logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٠٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٣٬٢٦٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 141م وايد جاردن اقساط 10 سنوات

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨٣٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٧٧م للبيع في ذا سكوير | بالمطبخ والتكييفات

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه في جاليرنا مون فالي

    Fortune Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام كورنر دبل ڤيو بحري بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام كورنر دبل ڤيو بحري بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارخص الاسعار في السوق شقة مميزه للبيع في تاج سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 3غرف بالقرب من كافه الخدمات

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف اكبر مساحه حديقه افينيوز مفيدا متشطبه

    Gaby's Homes logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع فى الرحاب فيو جاردن موقع مميز

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٣٦٬٣٣٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 115م وايد جاردن اقساط 10 سنوات

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٩٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع متشطبه بالكامل بالتكيفات في فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب موقع مميز بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٨٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع B8فيو النادي و ذا سبين 3 غرف أعلى تميز

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٩٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٤٩٬٢٢٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 115م جاردن فيو اقساط 10 سنوات

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٢٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 535 الف استلم شقة بموقع متميز قسط مع لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م - استلام فوري- برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فى هايد بارك التجمع الخامس استلام قريب

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع