شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 418

28,479 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي 169م-3غرف فقط مقدم M1,035,125 سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Flat For Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس متفرع ميدان سانت فاطيما

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عبد الرحمن رشدي, ميدان سانت فاطيما, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م هاى سوبر لوكس اللوتس الجنوبية 6

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – مدينة الشروق | الحي التاسع

    Golden Vision logo image

    الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل | ويست جولف امتداد | 300م للبيع

    Property Network logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 215م نص تشطيب الاندلس2 -القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أرضي 137م-3غرف مقدم اقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدروم أرضي | امتداد ويست جولف | حمام سباحة وحديقة

    Property Network logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.00.00بقلب شيراتون المطار كمبوند ايزولا قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي183م أمام النادي الاهلي مقدم30%سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٢٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 – تقسيط

    New Capital Home. logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٠٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية لامتلاك شقة بتشطيب فندقي فاخر في أرقى

    MA Ville logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٧٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم750.00 بجوار مدينتي شقه بدور متكرر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك شقه بتشطيبات فاخره للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B12 علي وايد جاردن بجوار الخدمات

    Top Cairo Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاردينيا هايتس 2 230م أرضي مرتفع بحري

    M.S.K Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م نص تشطيب اللوتس الجنوبية 9

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    أسكن- أستلم فوري شقة أرضي بجاردن بمقدم أقل من 1,5M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم600.00شقه جاهزه للمعاينه باول التجمع قسط10س

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه146م فيو جاردن استلام فوري بالتقسيط مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 211م بتشطيب خاص وفيو جاردن في مدينتي

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    أيقونة التميز في بريفادو مدينتي 160م فيو النادي

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف مقدم 1,180,000 بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع