شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1110

28,833 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف وجهه تكملت اقساط فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه156م3غرف 2حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعادي شارع النصر

    Q VISION logo image

    شارع النصر, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    0 مقدم هتستلم شقة متشطبة سوبر لوكس بتطل على لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    روك وايت, الحي التاسع, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه الوسطي

    Q VISION logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م ريسيل للبيع فى كمباوند دجله فيو

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٢٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اشجار دارنا زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع الخليفه الامير - الحديقة الدولية - الحي السابع - مدينة نصر - القاهرة
    1

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع موقع وفيو متميز بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    شارع الخليفه الامير, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٤٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج بدر

    Q VISION logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 255كبيرة م تطل على كورنيش النيل المعادي

    sherwoods property logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٣٥٬٥٠٠ جنيه

    بسعر التكلفة الاتحاد ملاك شقة أرضى بجاردن 168م

    sherwoods property logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م ريسيل للبيع فى كمباوند ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه159م3غرف3حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع الميرغني 190م متشطبة

    Bond & Key logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو اي سيتي بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المقطم شارع 9

    Q VISION logo image

    شارع مساكن المقطم, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور ارضي 140م وحديقه خاصه مساحتها 100م

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المنطقه العاشره مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٨٥ م+ حديقة ١٦٣ م+ مسبح كاملة التشطيب بالفرش

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زهراء المعادي شارع الرقابه الاداريه

    Q VISION logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضي للبيع في هايد بارك بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المقطم الهضبه العليا

    Q VISION logo image

    شارع 9, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع