شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1024

28,944 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م للبيع بمصر الجديدة في صلاح سالم -العروبة

    Good Deals logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجوار النادي الاهلي في التجمع بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٩٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٤ جنيه

    شقه بحديقه خاصه للبيع في جريين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للسكن في ذا سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 165م فيو وايدجاردنB11تشطيب فندقي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بحديقة 140م متشطبة فوري في تاج سلطان

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٩٤٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه للبيع في جريين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن الراقي | أرضي بجاردن The Address East

    Elshams Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة علي النيل للبيع بكورنيش المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف لقطه بجوار الجامعه الامريكيه وبقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٨٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى للبيع في لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف 160 متر للبيع في لافينير استلام فورى

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزه للسكن للبيع فى لافينير الاهلى صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالكامل جاهزة للاستلام فيو مميز

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فورى فى العاصمة الإدارية بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري لقطه علي التسعين مباشره بقسط9سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 متر للبيع فيو حديقة كبيرة

    Blu Real Estate Marketing logo image

    شارع المقدس القباري, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المنيل بإطلالة على النيل

    Aspire Properties logo image

    شارع عبد العزيز ال سعود, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع في البنفسج عمارات التجمع الأول

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م استلام فوري ومتشطبة بالتقسيط علي 4 سنين

    GCR Developments logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا سكوير من شركه الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 145م تشطيب كامل The Address East

    Elshams Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بأقل سعر للمتر بأحدث مشاريع العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بجاردن للبيع علي اكبر لاند سكيب

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن لوكيشن و فيو مميز في اميز مراحل ميفيدا

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢١٬١٣٦ جنيه/متر مربع