شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1026

28,944 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل بخصم 65% لفترة محدودة طلالة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة للبيع بخصم 64% او اقساط15سنة-طلالة

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرض الجولف – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نوع الوحده : شقه للبيع في مصطفي النحاس الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى بجوار الجامعة الامريكية

    Shield - DR3 logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بلو تري – الجولدن سكوير

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٣ غرف في عماره فاخرة بسعر مغري التجمع

    EG.Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م للبيع لوكيشن مميز عاللاند سكيب بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل بخصم 65% لفترة محدودة طلالة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف ريسيل بالقرب من المول و الاستلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة في The View Waterway بسعر أقل من السوق

    clear scope logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب من المالك شقة مفروشة للبيع بكورنيش المعادي

    corniche el maadi logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف و قسط علي 10 سنوات بالتجمع السادس

    Feeds logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن متشطبة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميدان الحجاز – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقة خاصة للبيع اوبن فيو استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م متشطبة للبيع بخصم 64% او اقساط15سنة-طلالة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م للبيع بخصم كاش يصل ال40% فى التجمع الخامس

    Step One Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٧ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    250م شقة للبيع بالنرجس عمارات متشطبة سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن للبيع في ماونتن فيو آي سيتي - التجمع

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الرحاب شقة 3 غرف تشطيب رائع فيو جاردن

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٨٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل بخصم 65% لفترة محدودة طلالة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64% امتلك شقة متشطبة للبيع امام سوديك ايست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 8 مليون امتلك شقة 3غرف متشطبة بفيو مميز-طلالة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م شقة للبيع بالبنفسج عمارات متشطبة تشطيب سوبر ل

    Find Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع