شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1023

28,944 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في كمبوند في بدر بسعر مميز

    Feeds logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بجاردن 3غرف+ناني استلام فوري للبيع ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب مميز بمطبخ وتكيفات بعرض مغري|جاهزه لسكن

    Merak Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 268م بتشطيب راقي في ليك فيو|جاهزه للسكن

    Merak Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٩٧٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 171م غرف بجاردن علي لاندسكيب بكمبوند ذا سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع – شقة سوبر لوكس في عمارات 4/3

    Al Fanar Development and project management logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م متشطبة للبيع ريسيل استلام فوري هايد بارك

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة جاهزة للسكن في ماونتن فيو - 3 غرف نوم

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في الاندلس 1 في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٥١٬٢٤٥ جنيه

    امتلك شقة الآن وادفع القسط الأول فقط فيو مميز جدا

    Feeds logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٦٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في كمبوند سراي بحديقة 140م فوري

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٧٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانورامي خصم 64% لكاش تقسيط 15سنين بجوار سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٥٥٬٢٥٧ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف بموقع متميز في مرحلة نورث بارك

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله مباشره و بانوراميه على البحيره بسعر مميز

    Feeds logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن لوكيشن مميز للبيع في الباتيو اورو

    رابح للتسويق العقاري logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى باردن للبيع في جريين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أقل من سعر السوق للبيع في إلباتيو أورو

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في ماونتن فيو – هايد بارك

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر كومباوند ع٩٠ الشمالي

    Assets Real Estate Investments logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع استلام فوري في كمبوند ماونتن فيو

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع دار مصر القرنفل بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185 متر 3 غرف تشطيب كامل بالمطبخ فى التجمع

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | حديقة خاصة | مدينتي

    Good Vibe Homes logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | إطلالة جولف | ذا فورتين ريزيدنسز

    Good Vibe Homes logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٠٠٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع في البنفسج عمارات قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع