شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 76

2,547 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لأمتلاك شقة مساحة كبيرة بأفضل سعر

    Smart Step logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي موقع مميز بأقل سعر فى ألير -مدينة أوديسيا

    New Avenue Real Estate logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف| استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩٧ مترًا مربعًا للبيع في كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه شقه 142متر 3غرف ارضي بحديقه فيو بحيرات

    S signature logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 195م 3غرف استلام فوري برايم لوكشين

    S signature logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على مساحات خضراء للبيع في سراي إيلان

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه142م 3نوم ارضي بحديقه فيو البحيره ولاند سكيب

    S signature logo image

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى نيوبوليس وادي دجلة

    Homy Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف علي طريق السويس في سراي بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في أليفا - كمبوندات مدينة المستقبل - مدينة المستقبل - القاهرة
    1

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيو للبيع 165م فى ماونتن فيو أليفا

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٩٧٬٨٠٠ جنيه

    وحدة 163م للاستلام بكمبوند بيتا جرينز مستقبل سيتى

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٥م بإطلالة مفتوحة جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م للبيع بـ City Zen بالمستقبل قسط 8 سـنـيـن

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هاب تاون حسن علام باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى نيوبوليس وادي دجلة

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر 3غرف بسعر لقططه استلام فوري ف سراي s1

    S signature logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى نيوبوليس وادي دجلة

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 3 غرف نصف تشطيب للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و مفروشة بإطلالة مفتوحة في سراي S2

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 126م 3غرف ف مرحلة ELM TREE PARK بكمبوند سراي

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف| استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع اس1 دوبل فيو بكمبوند سراى

    Omaa Property Consultant logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٤ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3 غرف بكموند سراى المستقبل سيتى

    Omaa Property Consultant logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالوكيشن مميز للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٣٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع