شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 75

2,547 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم جاهزة للمعاينه امام مدينتي وبأقساط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة 3نوم بدون مقدم بقلب المستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بالمستقبل سيتي بقسط 7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٢٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بسعر لقطه بالمستقبل سيتي بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    مدينة الرسيل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٥٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز للبيع بكمبوند لافنير

    Gold Routes logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٩٩٬٠٦٦ جنيه

    شقة مميزة في بلومفيلدز مع جراج للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقه 182 في سراي بافضل فيو

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين سكوير جاهزة للسكن بتشطيبات فاخرة

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم موقع مميز جدا فيو جاردن استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١١٣٬٤٧٧ جنيه

    اقل مقدم وتوتال سعر للبيع Z villa استلام شهر 6

    S signature logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز 3 غرف الدور الرابع نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢١٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة -استلام فوري فيو لاندسكيب ونادي

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر استلام فوري في احسن لوكيشن وبسعر لقطة

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم كورنر بسعر لقطه فى المستقبل بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن 172م بزيزينيا المستقبل أرضي مرتفع

    Creative Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هاب تاون حسن علام باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم وقسط ع 10 سنين شقة للبيع ف مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم موقع مميز جدا فيو جاردن استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي – مرحلة S1 | القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مع حسن علام شقة 3غرف بالمستقبل+قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع في المستقبل سيتي بمقدم5% وبسعر مميز

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٣٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 3غرف للبيع ريسيل برايم لوكيشن - سراي

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٢٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٧٣٬٢٥٩ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف و جاردن مقدم 0% في المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيو عالهاب للشقه 3 نوم بسعر لقطه ومش مجروحه

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٨٬٩٩٤ جنيه/متر مربع