شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 79

2,547 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩٥م للبيع فيو لاندسكيب في هاب تاون باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣١٨٬٩٣١ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٤٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٩٥٥٬٢٠٠ جنيه

    وحدة151م جاهزة بيتا جرينز بجوار مدينتي مستقبل سيتى

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٥٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٨١٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع برايم لوكيشن بمقدم و اقساط

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميزة شقة أرضي بجاردن للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري أستلام فوري 3 غرف للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة كبيرة في كمبوند مميز للبيع

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فوري برايم لوكيشن

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م متشطبه لوكس بأميز لوكيش بالمستقبل سـيـتـي

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة طوب احمر للبيع في بلوم فيلدز - مدينة المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر الماركت شقة دابل فيو علي لاند سكيب

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن فيو لاند سكيب في لافينير المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هاب تاون فيو لاند سكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في كمبوند هاب تاون استلام فوري

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند هاب تاون

    Beltone logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لن تتكرر لشقة 3 غرف أستلام فوري بأفضل سعر

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٥٥م للبيع فيو لاندسكيب باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م فيو لاندسكيب بكمباوند لافينير الأهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 223م للبيع في مستقبل سيتي فيو مميز لاندسكيب

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٩٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بمقدم 5%بسعر وفيو مميزين أقساط حتى 12سنة

    Summit Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140متر بموقع مميز جدًا و حديقة في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع