شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 72

2,547 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي بجوار مدينتي

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب جاهزة للسكن في بيتا جرينز

    New Avenue Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز أمام الخدمات والنادي مباشرةً بسعر لقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩٧ مترًا بدون تشطيب للبيع في كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى + جاردن (149متر) للبيع, (استلام فورى)

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٥٣٬٨٠٠ جنيه

    شقة ١٩٠ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزة للبيع – هاب تاون | مدينة المستقبل

    RE/MAX 1st Choice logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه ف كمبوند سراي استلام فوري ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٥٤٬١٢٣ جنيه

    اقل مقدم في بلوم فيلدز - استلام فوري - وحدة نادرة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم قسط 12 سنة امتلك شقة امام مدينتى فيو مفتوح

    Impact Investments logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٥٦٬٥٣١ جنيه

    شقة استلام فوري بأقساط في هاب تاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة - موقع مميز - جاهزه للسكن - بحري

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري للبيع في سراي 3غرف بجاردن 120م متشطبة

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٨٢٬٧٥٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سراي من المالك بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٨٧٧٬٠٤٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات فى ايست فالى بالتقسيط حتى 9س

    Platinum Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب جاهزة للسكن في بيتا جرينز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف الدور الرابع نصف تشطيب مرحله نيو جاردنز

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف الدور الرابع نصف تشطيب مرحله نيو جاردنز

    Scale for Real estate investments logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند جرين سكوير

    Gold Routes logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    اقل سعر في بالم هيلز لسرعة البيع لوكيشن مميز جدا

    Boundless For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧١٣٬٧٥٠ جنيه

    مساحة كبيرة و لوكيشن مميز بسعر لقطة في بالم هيلز

    Boundless For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع داخل كمبوند زيزينيا – مستقبل سيتي

    Smart Location Group logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه في سراي بالسعر القديم بالتقسيط ع 12 سنه

    Summit Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بإطلالة مفتوحة مع حديقة في بارك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع