شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 69

2,547 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة شقة للبيع في كمبوند سراي

    views investment logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 16.5 الف بمقدم 450 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع + بجاردن250م بمدخل خاص علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزاستلام خلال سنة لاجوون و لاند سكيب فيو

    Roots Development logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 16.5 الف بمقدم 450 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف نوم بالقرب من مدينتي بتقسيط يصل ل ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند سراي المستقبل سيتي 0% مقدم

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٧٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٣٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز 3 غرف استلام فوري في لافينير

    Sweet Home Realestate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٧٧٬٦٦٠ جنيه

    شقه لقطه باقل سعر في المستقبل سيتي باميز لوكيشن

    Impact Investments logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٥٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٦٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل مقدم علي اطول فتره سداد في مستقبل سيتي

    Impact Investments logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٤٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند سراي المستقبل سيتي بمقدم 5%

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 16.5 الف بمقدم 450 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن خالصه الأقساط موقع مميز سعر لقطه

    Sweet Home Realestate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٠٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 454 ألف اسكن في قلب سوديك ايست - متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٨٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٢٣٬٢٥٩ جنيه

    شقة ثلاث غرف - التقسيط حتي 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٢١٬٠٠٠ جنيه

    احجز باقل مقدم وباقل سعر ف بترفلاي ف المستقبل سيتي

    Impact Investments logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٣٥٨٬٦٢٢ جنيه

    شقه فاخرة في the Butterfly دور ارضي بحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٠٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست رفاهية الـ 183م بمقدم 1.5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١٦٥٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع