شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 71

2,547 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم شقه للبيع فى كمبوند سراي (Sarai)

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بحري بالكامل | إطلالة مفتوحة وخصوصية

    Egypt Best Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه اوبن اير بخصم كبير + وباقل سعر في كمبوند سراي

    Impact Investments logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٣٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع سور فى سور مدينتى بخصم كاش 50%

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة فيو بحيرة استلام فوري باقل سعر في الماركت

    Summit Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كابيتال جاردنز | بالم هيلز

    Flag square Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٠٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 182م بحري و بفيو على لاند سكيب في سراي

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجنينة كبيرة ٣ غرف موقع مميز جداً

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 185م بفيو بحيرة وجاردن, استلام فوري

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك3نوم مع Mountain View بالمستقبل بمقدم 1,5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن 3 غرف موقع مميز وسعر مميز

    S signature logo image

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب فيو لاند سكيب بجوار مدينتي بالقسط

    Impact Investments logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٦٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨١٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ م استلام فوري بخصم ٤٠ %

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأقل سعر في ماونتن فيو اليفا - فيو داخلي

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (158م + جاردن ) على طريق السويس اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 205 متر + 120 جاردن بكومبوند سراي

    sherwoods property logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بأقل سعر فى مونتي نابوليوني بقسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٣٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزة للسكن فى سراي المستقبل سيتي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تيراسيز بالمستقبل باقل سعر

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ( 181 م) استلام فورى فى سراى بمقدم 10%

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 138م للبيع في قلب مستقبل سيتي

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٦٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى موقع مميز فى بلوم فيلد مستقبل سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | جرين سكوير - فيو على الجاردن

    Flag square Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالقسط علي 12 سنة بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع