شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 466

11,731 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | كمبوند أمورادا - القاهرة الجديدة

    ERA Real Estate Egypt logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦٢٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بأرقى كمبوند فى لافيستا كمبوند - PATIO

    CBE New Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري متشطبه بكمبوند patio 7

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي المرحلة شاليا 182م

    Bond & Key logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اي سيتي ماونتن فيو استلام فوري

    Premises logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152م أرضى واجهة بالقرب من النوادى

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اي سيتي ماونتن فيو استلام فوري

    Premises logo image

    حديقة النادي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 3غرف متشطبه للبيع ريسيل بأقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفيدا شقه رائعه للبيع تشطيب فاخر بسعر مغرى للجادين

    ElGammal real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي التاني بيت الوطن التجمع 142م

    Bond & Key logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ماونتن فيو نصف تشطيب

    Remax Today logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب التجمع الخامس في قلب كمباوند متميز

    إبداع logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع نص تشطيب بكمبوند بروميناد التجمع الخامس

    El Marwa For Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو 1.1 استلام 2026

    Premises logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه كاملة التشطيب اوبن فيو تطل علي ليك بأقل مقدم

    Assets Real Estate Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧١٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في كمبوند تمر حنة – بسعر لقطه

    Better Estate Investment logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٧٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة طوب أحمر للبيع في كمبوند تاج سيتي – التجمع

    Better Estate Investment logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى التجمع الخامس استلام فورى بالفرش

    Aqar Share logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦٢٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 194م بالقرب من النوادى بأقل سعر وتسهيلات سداد

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢١٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع A22 – الحي السابع بيت الوطن – التجمع الخامس

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة خاصه تطل علي حديقه 300 متر

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 8 مليون للبيع برايم لوكيشن / تاج سيتي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند لاروز 2شقة

    Q VISION logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه للبيع موقع متميز بسعر مغرى وفرصه للجادين

    ElGammal real estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 م بجنة مصر التجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع