شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 457

11,731 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    20% بس و استلم و شطب و اسكن و البافي على 4 سنوات

    Amlak akareya logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 164م 3 غرف ع حمام سباحه استلام فورى +قسط

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري و اقساط على 4سنوات 215م بمقدم 20%

    Amlak akareya logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل موقع مميز فوري اقل سعر فيليت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٣ متر مربع

    ١٠١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كمبوند واتر واي – التجمع

    Capital Lords Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٦٨٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتجمع الخامس استلام فوري

    اشتري بيتك logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مرحلة ايريس للبيع في سوان ليك

    Remax The Address logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وتر واي ون 204م متشطب 3غ دور2 فوري

    Dk REAL ESTATE logo image

    ذا وتر واي شقق الفندقية, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في سوديك فيليت بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٥٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في كمبوند ذا ادريس ايست

    Elshams Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في التجمع الخامس شقة للبيع اسلام فوري

    New Home for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في التجمع الحامس قرب شارع التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 17, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في الحي الأول – موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٩١٬١٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالتكييفات في كمبوند فيفث سكوير

    Al Maz Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م بسعر لقطة للبيع ريسيل -الاهلي صبور التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ستون ريزيدنس – التجمع

    Capital Lords Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بإطلالة مفتوحة في VGK بالم هيلز

    Capital Lords Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة للبيع في كمبوند أدريس إيست- التجمع

    Abrag Real Estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في الحي الخامس في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن بنص سعر استلام فوري بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 20% و استلم فورا شقة 164م و الباقي بتسهيلات

    Amlak akareya logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٩٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ميني كومباوند راقي بتصميمات حديثة في التجمع

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,200,000 أو خصم كاش 50% !! ولوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بمقدم 5% و اقساط 7 سنوات 215م

    Amlak akareya logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ببيع شقتي بنص السعر استلام فوري كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع