شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 248

11,883 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب ذا فيو ووتر واي بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالم هيلز كليو القاهرة الجديدة تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٣٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تاج سيتي تاج سلطان تقسيط مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كلاب بارك باقل سعر متشطبه الترا سوبر لوكس

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بالتقسيط علي 10 سنوات فالتجمع5

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزة في فيفث سكوير , 180متر

    Prime Company logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    أسكن- أستلم فوري شقة أرضي بجاردن بمقدم من أقل 1,5M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه3غرف في تاج سيتي نص مفروشه

    ERE logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٧٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي اول سكن بنص تمنها كاش او 0%مقدم/12 سنة

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في السوق شقة في موقع مميز في ستون ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان موقع مميز جداً باقل سعر معروض باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر في الماركت

    why solutions logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦١٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سوديك ڤيليت متشطبة الترا سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري الحي السادس بيت الوطن

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تاج سيتي شاليا تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه بالكامل - تسليم ٦ شهور بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م نص تشطيب الحى2 بيت الوطن التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Fifth Square – مساحة كبيرة بسعر مغرى

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تاج سيتي تاج جاردن جاهزة للسكن

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بعيد عن زحمه التجمع ووسط اكبر الخدمات بمقدم900.000

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٧٦٬٨١٤ جنيه

    شقة لقطة باقل مقدم فى كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل تشطيب راقي استلام فوري بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط ريسيل برايم لوكيشن بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي أستلام فوري فيو الميدان بمقدم أقل ,1,5M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل تشطيب راقي استلام فوري بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع